
Adó 1% felajánlással a Bohócdoktorokért! Adóbevalláskor 1%-hoz az adószám: 18472273-1-06
A konyhasó nátrium- vagy kálium-jodiddal dúsított változata, melyet elsősorban a jódhiányos betegségek kiküszöbölésére állítottak elő. Hasznosságát illetően megoszlanak a vélemények: egyes szakértők szerint káros a szervezetre, mások szerint viszont csökkenti egyes pajzsmirigybetegségek kialakulását. Elsősorban szakemberi ajánlásra fogyasszuk rendszeresen.

Csökkentett nátriumtartalmú só:
A csökkentett nátriumtartalmú só 40%-kal kevesebb nátriumot tartalmaz, mint a konyhasó, de rendszeres fogyasztása nem ajánlott mindenkinek.
Tengeri só:
A tengerekből természetes formában kinyert só szárítással készül. Ha a napon szárítják, ásványi anyagokban gazdag, ipari eljárással viszont csökken a tartalma. Érdemes finomítatlan formában fogyasztani, mely tápanyagokban gazdag, akár még mikroalgákat is tartalmaz, mely könnyíti az ásványi anyagok jobb felszívódását.

Parajdi só:
A parajdi só kősó, Erdélyben, a híres parajdi sóbányákban bányásszák. Az egyik legjobb minőségű sófajta, 84 ásványi anyagot tartalmaz, egyre több helyen kapható hazánkban is. Íze kellemes, nem erőteljes.
Himalája só:
A Himalája sót a Himalája sóbányáiban bányásszák, az egyik legértékesebb, természetes sófajta, melyet kézzel nyernek ki, semmiféle ipari kezelésnek nem vetik alá, és mentes minden szennyeződéstől, vegyi anyagoktól. A parajdi sóhoz hasonlóan 84 féle ásványi anyagot tartalmaz, és kellemes ízű.